Золото і срібло, платина і паладій мають репутацію вічних цінностей, до яких інвестори вдаються в кризові часи, коли вкладнення в традиційні активи вже не приносять очікувану дохідність. Дорогоцінні метали унікальні збереженням своєї вартості на довгі-довгі роки, що робить їх надійним засобом вкладення грошових коштів, інвестиційним інструментом для страхування від інфляції та валютних коливань.

На сьогоднішній день БАНК СІЧ має ліцензоване право на здійснення операцій з дорогоцінними та банківськими металами і пропонує Вашій увазі асортимент пам’ятних та інвестиційних монет провідних монетних дворів світу, а також банківські зливки.

Інвестиційні (або дорогоцінні) монети є засобом вкладення капіталу і не несуть за собою історичної цінності. На вартість таких монет впливають лише ціни на дорогоцінні метали і власна вага монети. В оборот дорогоцінні монети виходять великими партіями і звичайної якості. Операції з інвестиційнними монетами не підлягають обкладенню податком на додану вартість.

Призначенням пам’ятних монет є їх використання в якості сувенірів, подарунків і колекцій. Ціна пам’ятної монети обумовлена головним чином художніми якостями, а також колекційною та історичною цінністю. Тільки після цього в розрахунок береться вартість металу. Пам’ятні монети випускаються невеликим тиражем і присвячуються знаменним подіям, пам’ятникам культури і архитектури, природному багатству планети.

Банківське золото – це зливки найвищої 999,9 проби, що мають міжнародний сертифікат якості. Операції з банківськими металами не обкладаються податками, зокрема податком на додану вартість. Про покупку банківських металів не потрібно звітувати перед державними органами. Крім того, банківські зливки компактні, займають мало місця і зручні при транспортуванні. Вони не згорять при пожежі і не зіпсуються при повені. Купуючи банківські метали, Ви страхуєте свої накопичення від інфляції, а при зростанні цін на світовому ринку отримуєте реальний прибуток.

Наявність і асортимент банківських монет і зливків Ви можете дізнатись за телефоном: 044 207 14 71 (Ячницька Валентина Федорівна) или 044 392 27 32 (Мінаєв Сергій Ігоревич)