Гнучкі умови для отримання доходу від вкладення тимчасово вільного капіталу

Оптимальний

Розміщення на строк від 1 дня (овернайт) до 30 днів, на вкладному та/або основному поточному рахунку; мінімальна сума – 10 тис. грн.; процентна ставка диференційована, в залежності від строку розміщення.

Стабільний

Найбільша доходність; можливість вибору зручного для Вас терміну і валюти вкладу; з правом поповнення і щомісячною виплатою відсотків.

Поточний

Вільне розпорядження коштами на депозиті (поповнення, перерахування в межах залишку на депозиті на поточний рахунок); щоденне нарахування відсотків від суми денного залишку; виплата відсотків – щомісяця.

Комфортний

Короткостроковий вклад у гривні без можливості поповнення та дострокового отримання частини або всієї суми вкладу. Річна ставка відсотків – 13%.

Інтервальний

Термін залучення – 3 місяці; валюта вкладу – гривня / долар / євро; можливість отримання всієї суми вкладу на 30-й або 60-й день з дати розміщення або останнього поповнення вкладу без істотної втрати відсотків.

Інтервальний – Півріччя

Термін залучення – 6 місяців; валюта вкладу гривня / долар / євро; можливість отримання всієї суми вкладу на 90-й день з дати розміщення або останнього поповнення вкладу без істотної втрати відсотків.

Інтервальний – Річний

Термін залучення – 12 місяців; валюта вкладу гривня / долар / євро; можливість отримання всієї суми вкладу на 180-й або 270-й день з дати розміщення або останнього поповнення вкладу без істотної втрати відсотків.