Гнучкі умови для отримання доходу від вкладення тимчасово вільного капіталу

Оптимальний

Розміщення на строк від 1 дня (овернайт) до 30 днів, на вкладному та/або основному поточному рахунку; мінімальна сума – 50 тис. грн.; процентна ставка диференційована, в залежності від строку розміщення.

Стабільний

Найбільша доходність; можливість вибору зручного для Вас терміну і валюти вкладу; з правом поповнення і щомісячною виплатою відсотків.

Поточний

Вільне розпорядження коштами на депозиті (поповнення, перерахунок в межах залишку на депозиті на поточний рахунок); щоденне нарахування відсотків від суми денного залишку; виплата відсотків – щомісячно; мінімальна сума початкового розміщення вкладу – 100 тис. грн .; мінімальна сума залишку на рахунку – 2 000 грн; процентна ставка – від 4 до 10% річних в залежності від суми депозиту.

Лояльний

Можливість дострокового отримання частини або всієї суми вкладу при перерахунку відсотків за вигідними ставками; широкий вибір терміну вкладу; з правом поповнення і щомісячною виплатою відсотків.

Інтервальний

Термін залучення – 3 місяці; валюта вкладу – гривня / долар / євро; можливість отримання всієї суми вкладу на 30-й або 60-й день з дати розміщення або останнього поповнення вкладу без істотної втрати відсотків.

Інтервальний – Півріччя

Термін залучення – 6 місяців; валюта вкладу гривня / долар / євро; можливість отримання всієї суми вкладу на 90-й день з дати розміщення або останнього поповнення вкладу без істотної втрати відсотків.

Інтервальний – Річний

Термін залучення – 12 місяців; валюта вкладу гривня / долар / євро; можливість отримання всієї суми вкладу на 180-й або 270-й день з дати розміщення або останнього поповнення вкладу без істотної втрати відсотків.