Сук Олег Богданович

В 1979 р. з відмінністю закінчив Київський інститут народного господарства за фахом “Фінанси і кредит”. Має індивідуальні ліцензії на депозитарну діяльність, торгівлю цінними паперами, відповідального за моніторинг. У банківській школі Промінвестбанку читав лекції з кредитування для керівників філій та інших банківських співробітників.

З 1979 р. працював в системі Будбанку (після перейменування – Промінвестбанку).

У 1981-1990 р.р. – працював ревізором, виконував обов’язки керівника ревізійних бригад по комплексній перевірці роботи обласних управлінь Стройбанку України. Очолював відділ касових операцій Промінвестбанку.

У 1990-1996 р.р. – керівник Ленінським (Старокиївським) міським відділенням, заступник директора Департаменту діяльності відділень м. Києва, директор Департаменту кредитного регулювання, директор Департаменту Енергоринку Промінвестбанку.

З 1996 р. по 2010 р. займав посаду керівника філією “Жовтневе відділення Промінвестбанку в м. Києві”. Був обраний депутатом районних рад Жовтневого та Соломенського районів м. Києва.

У 2010 р. працював заступником Голови Правління АТ “БАНК”ТАВРІКА””.

У червні 2011 р.рішенням засідання Спостережної ради призначений на посаду Першого заступника Голови Правління ПАТ “БАНК СІЧ”.

Наказнюк Тетяна Олексіївна

В 1979 р. закінчила Одеський інститут народного господарства.

З 1979 р. по 1994 р. – економіст бухгалтерії, старший економіст, головний бухгалтер відділення Стройбанку (після переіменування – Промінвестбанку).

З 1994 р. – головний бухгалтер Управління бухгалтерського обліку і звітності Департаменту діяльності підприємств Промінвестбанку.

З 1996 р. – головний бухгалтер Київського головного міського відділення, а з 1999 р . – головний бухгалтер філії “Жовтневе відділення Промінвестбанку в м. Києві”.

Має численні нагороди і відзнаки за досягнення високих показників в роботі, активну діяльність і професіоналізм, добросовісну працю, за особистий вклад в реалізацію стратегічних напрямів діяльності Банку.

В травні 2011 р. рішенням Загальних зборів акціонерів призначена Головним бухгалтером ПАТ “БАНК СІЧ”.

Бондаренко Наталія Олександрівна

В 1994 р. закінчила економічний факультет Державної академії легкої промисловості України за фахом “Економіка підприємства”. У 2006 р. захистила магістерську програму за фахом “Банківська справа” Центру магістерської підготовки Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана.

З 1994 по 2001 р.р. – економіст, старший, провідний, головний економіст відділу кредитних ресурсів Київського Центрального відділення Промінвестбанку.

До 2009 р. працювала начальником відділу, начальником Управління Казначейства Промінвестбанку.

У 2010 р. займала посаду заступника директора Казначейства Промінвестбанку.

З січня 2010 р. – керівник проекту Департаменту стратегічного планування і аналізу.

У червні 2011 р. рішенням засідання Спостережної ради призначена на посаду Заступника Голови Правління ПАТ “БАНК СІЧ”.