wu_logoГрошові перекази Western Union – це простий та зручний
спосіб переказати кошти.

Після підтвердження послуги гроші можна буде забрати за кілька хвилин.

Western Union в Україні:

 • Більш ніж 15 років роботи;
 • Більш ніж 130 банків та Укрпошта надають послуги Western Union;
 • Більш ніж 14 500 пунктів обслуговування по всій країні;
 • Western Union надає послуги у більш ніж 100 містах та населенних пунктах України.

Як надіслати грошовий переказ в Україні:

 • Відправники повинні пред’явити дійсне посвідчення особи;
 • Міжнародні грошові перекази не можуть здійснюватися в місцевій валюті;
 • Максимальна основна сума переказу для резидентів та нерезидентів України становить 400 000 грн для однієї особи на день;
 • Під час здійснення грошових переказів нерезиденти України повинні надати довідку про проходження вільно конвертованої валюти або митну декларацію;
 • Перекази в межах країни можна здійснювати без обмежень лише у місцевій валюті (гривні).

Як отримати грошовий переказ в Україні:

 • Отримувачі повинні пред’явити дійсне посвідчення особи;
 • Грошові перекази, надіслані з США, повинні виплачуватися у доларах США;
 • Валюта виплат для переказів у межах країни: долари США і гривні. Виплата в євро можлива лише у Португалії, регіону Кампанія в Італії та Іспанії. Валюта надсилання: долари США;
 • Виплати в євро в Україні можна отримати у понад 11 000 пунктах. Отримувач повинен надати правильний контрольний номер грошового переказу (MTCN).

Загальна інформація:

 • Грошові перекази можуть здійснюватися лише для використання приватними особами і не можуть бути використані для комерційних чи ділових цілей або з метою інвестування.

Платіжна організація – Western Union Network (France) SAS

Адреса реєстрації компанії: Western Union Network (France): 48/50, Rue de la Victoire, 75311 Paris Cedex 09, France.

Одним з прямих учасників міжнародної платіжної системи Western Union, через якого працює непрямий учасник міжнародної платіжної системи Western Union, АТ «БАНК СІЧ», є АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»
https://www.industrialbank.ua/ua/

Юридична адреса: вул. Генерала Алмазова, 18/7 м. Київ, Україна, 01133

Порядок вирішення спорів між учасниками і користувачами міжнародної платіжної системи Western Union.

Претензії клієнтів розглядає і надає відповідь безпосередньо учасник міжнародної платіжної системи Western Union.

Для вирішення спору клієнт надає заяву учаснику, на підставі якого проводиться відповідне розслідування. У разі необхідності клієнт надає учаснику додаткові документи, що підтверджують претензію. Учасник в разі потреби звертається в міжнародну платіжну систему Western Union для вирішення претензії клієнта.

Термін вирішення спорів визначається учасником, відповідно до правил міжнародної платіжної системи Western Union. Загальний термін вирішення питань, зазначених у заяві клієнта, не може перевищувати 45 днів.

mgПерекази коштів по системі
MoneyGram.

Компанія MoneyGram Payment SystemsInc. (адреса платіжної організації: 1550 Utica Avenue South, Suite 8020 Minneapolis, MN 55416 USA) – один із світових лідерів у галузі грошових переказів, обслуговує грошові перекази у всьому світу. Світова мережа відділень MoneyGram налічує більш ніж 350 000 відділень. Партнерами компанії є національні поштові служби, фінансові установи та найбільші торгівельні мережі у більш ніж 200 країнах світу. Також MoneyGram надає послуги оплати рахунків у деяких країнах.

Грошові перекази MoneyGram – це швидко, надійно та зручно. Отримати або відправити грошовий переказ в євро, доларах США можна у будь-якій країні світу, де є пункт обслуговування системи MoneyGram. Відправнику або отримувачу необхідно надати паспорт або документ, що його замінює. Отримати переказ можна вже за декілька хвилин після його відправки.

Отримати детальну інформацію про MoneyGram в тому числі пункти обслуговування MoneyGram можна на сайті moneygram.com або на сторінці MoneyGram у Facebook.

Один із прямих учасників міжнародної платіжної системи MoneyGram, через якого працює непрямий учасник міжнародної платіжної системи MoneyGram АТ «БАНК СІЧ» є АБ «УКРГАЗБАНК» https://www.ukrgasbank.com/:

Юридична адреса: вул. Єреванська, 1, м. Київ, 03087, Україна

Поштова адреса: вул. Б. Хмельницького, 16-22, м. Київ, 01030, Україна.

Надісланий переказ в міжнародній платіжній системі MoneyGram доступний до виплати протягом 45 календарних днів з дати відправлення переказу.

Для відправки грошового переказу необхідно:

 • Звернутися в найближчий пункт обслуговування MoneyGram;
 • Надати операціоністу паспорт або документ, що його замінює;
 • Повідомити операціоністу суму, валюту, країну одержання переказу, ПІБ одержувача;
 • Підписати заяву на відправлення переказу та внести грошові кошти в касу;
 • Повідомити одержувачу контрольний номер переказу, який Вам повідомить операціоніст і який прописаний на Вашому екземплярі заяви на відправлення переказу.
 • Після відправлення переказу, тільки відправник може внести зміни в  ПІБ одержувача переказу, якщо має при собі заяву на відправлення переказу та документ, що посвідчує особу. Зміни в переказ можна внести якщо переказ не виплачений одержувачу.

Ліміти на відправлення грошових переказів в іноземній валюті за межі України:

 

Відправка переказу за межі України

 

Без підтверджуючих документів з поточного рахунку в іноземній валюті або без його відкриття – на суму, що в еквіваленті не перевищує 400 000 грн. в один операційний(робочий)день.
Фізичні особи-нерезиденти здійснюють такі перекази на підставі документів, що підтверджують джерела походження коштів.
З поточного рахунку в іноземній валюті – на суму, що в еквіваленті перевищує 400 000 грн. Фізичні особи-резиденти здійснюють такі перекази виключно на підставі  підтверджуючих документів*.


*Підтвердними   документами  для  фізичних  осіб-резидентів
  є договори   (контракти),   рахунки-фактури,   листи-розрахунки чи листи-повідомлення юридичних осіб-нерезидентів,   повноважних органів  іноземних  країн, листи адвокатів чи нотаріусів іноземних країн,  позовні заяви, запрошення (виклики), документи про родинні відносини або їх належним чином засвідчені копії, та інші підтвердні документи,  що використовуються в міжнародній практиці. Підтвердні документи   (крім   документів   про   родинні  відносини  або  їх належним чином засвідчених  копій)  повинні  містити такі реквізити: повну   назву   і  місцезнаходження  отримувача,  назву  банку  та реквізити  рахунку,  на  який  здійснюється переказ, назву валюти, суму до сплати, призначення платежу.

Для отримання грошового переказу необхідно:

 • Звернутися в найближчий пункт обслуговування MoneyGram;
 • Надати операціоністу паспорт або документ, що особу його замінює та  повідомити контрольний номер переказу;
 • Повідомити операціоністу суму і валюту переказу, ПІБ відправника;
 • Підписати заяву на отримання переказу;
 • Отримати суму переказу в касі пункту обслуговування MoneyGram.

Ліміти на отримання грошових переказів в іноземній валюті, що надійшли із-за кордону:

Виплата  переказів, що надійшли із-за кордону Без відкриття рахунку в один операційний (робочий) день, якщо сума переказу (переказів) не перевищує в еквіваленті 400 000 грн.
З поточного рахунку, якщо сума переказу (переказів), що надійшов (надійшли) в один операційний (робочий) день, перевищує в еквіваленті 400 000 грн. 


Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами міжнародної платіжної системи MoneyGram.

Фінансові претензії клієнтів (резидентів або нерезидентів) розглядає та відповідає на них безпосередньо прямий учасник/непрямий учасник міжнародної платіжної системи MoneyGram.

Для вирішення спору клієнт подає заяву-претензію прямому учаснику/непрямому учаснику, який на підставі цієї претензії проводить відповідне розслідування.

У разі необхідності, клієнт надає прямому учаснику/непрямому учаснику необхідні докази, що підтверджують претензію. У разі необхідності прямий учасник/непрямий учасник  звертається до міжнародної платіжної системи MoneyGram для вирішення претензії клієнта.

Виникнення спорів між учасниками та/або користувачами не має впливати на виконання належним чином ініційованих операцій переказу коштів. Строк вирішення спорів визначається прямим учасником/непрямим учасником, відповідно до затверджених внутрішніх документів прямого учасника/непрямого учасника.

Прямий учасник/непрямий учасник, що одержали претензію, зобов’язані задовольнити обгрунтовані вимоги заявника.

mgINTELEXPRESS – це міжнародна система грошових переказів, діяльністю якої є грошові перекази між фізичними особами. Система створена в 2007 році в Грузії компанією «Інтел Експрес Джорджія» (АТ МФО «ІнтелЕкспрес», адреса: Проспект Агмашенебелі 89/24, Тбілісі, Грузія, 0102)

Основні принципи роботи системи INTELEXPRESS: низькі клієнтські тарифи, миттєвий обмін інформацією, максимально довгий режим роботи пунктів обслуговування і доброзичливе відношення до клієнтів.

У даний час INTELEXPRESS обслуговує перекази в більш ніж 90 країнах по всьому світу. Система INTELEXPRESS має власну мережу в Греції, Грузії, Великобританії та Італії, а також широку партнерську мережу по всій Європі та країнах Азії. За допомогою власних пунктів обслуговування і партнерської мережі користувачі системи INTELEXPRESS мають можливість здійснювати перекази по всьому світу.

Перекази здійснюються в доларах США та євро. Переказ доступний для виплати в системі INTELEXPRESS відразу після його відправки.

Для відправлення переказу за системою INTELEXPRESS необхідно:

 • завітати до відділенняАТ «БАНК СІЧ»;
 • надати документи, що засвідчують особу;
 • повідомити оператору суму, валюту, країну одержання переказу, ПІБ одержувача та спосіб одержання переказу;
 • підписати заяву на відправлення переказу, яка буде оформлена оператором та внести грошові кошти в касу;
 • повідомити одержувачу контрольний номер переказу*, який вам повідомить оператор і який прописаний на вашій копії «Заяви на відправлення переказу».

Для отримання грошового переказу за системою INTELEXPRESS необхідно:

Комісія за відправку грошового переказу стягується в національній валюті за діючим курсом НБУ в день здійснення операції.

Комісія оплачується в момент відправки грошового переказу.

*Контрольний номер переказу  – це унікальний номер, що є одним із обов’язкових реквізитів для отримання переказу.

Отримати переказ можна вже за 15 хвилин після його відправки.

Для отримання/відправки переказу за кордоном необхідно звернутися до будь-якого пункту обслуговування платіжної системи.

mgПерекази коштів по системі RIA

Корпорація CONTINENTAL EXCHANGE SOLUTIONS, INC. (адреса платіжної організації: 7001 Village Drive, Suite 200 Buena Park, California 90621 USA) – третя за величиною в світі система грошових переказів для фізичних осіб. Компанія входить в групу Euronet Worldwide і має мережу більш ніж 500 000 пунктів обслуговування в 165 країнах Європи, Америки, Східної Азії і Африки, повний список країн і перелік пунктів обслуговування на сайті www.riafinancial.com .

Один із прямих учасників міжнародної платіжної системи RIA, через якого працює непрямий учасник міжнародної платіжної системи RIA АТ «БАНК СІЧ» є АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» https://industrialbank.ua/ua/

Юридична та поштова адреса: вул. Генерала Алмазова (Кутузова), 18/7, м. Київ, Україна.

Валюта переказів: Долари США та Євро.

Надісланий переказ в міжнародній платіжній системі RIA доступний до виплати протягом 30 календарних днів з дати відправлення переказу. 

Для відправки грошового переказу необхідно:

 • звернутися в найближчий пункт обслуговування RIA;
 • надати операціоністу паспорт або документ, що його замінює;
 • повідомити операціоністу суму, валюту, країну одержання переказу, ПІБ одержувача;
 • підписати заяву на відправлення переказу та внести грошові кошти в касу;
 • повідомити одержувачу контрольний номер переказу, який Вам повідомить операціоніст і який вказаний на Вашому екземплярі заяви на відправлення переказу.

Після відправлення переказу, тільки відправник може внести зміни в ПІБ одержувача переказу, якщо має при собі заяву на відправлення переказу та документ, що посвідчує особу. Зміни в переказ можна внести якщо переказ не виплачений одержувачу.

Ліміти на відправлення грошових переказів в іноземній валюті за межі України:

Без підтверджуючих документів з поточного рахунку в іноземній валюті або без його відкриття – на суму, що в еквіваленті не перевищує 400 000 грн. в один операційний(робочий)день. Фізичні особи-нерезиденти здійснюють такі перекази на підставі документів, що підтверджують джерела походження коштів.

З поточного рахунку в іноземній валюті – на суму, що в еквіваленті перевищує 400 000 грн. Фізичні особи-резиденти здійснюють такі перекази виключно на підставі підтверджуючих документів*.

Для отримання грошового переказу необхідно:

 • звернутися в найближчий пункт обслуговування RIA;
 • надати операціоністу паспорт або документ, який його замінює, та повідомити контрольний номер переказу;
 • повідомити операціоністу суму і валюту переказу, ПІБ відправника;
 • підписати заяву на отримання переказу;
 • отримати суму переказу в касі пункту обслуговування RIA.

Ліміти на отримання грошових переказів в іноземній валюті, що надійшли із-за кордону:

Без відкриття рахунку в один операційний (робочий) день, якщо сума переказу (переказів) не перевищує в еквіваленті 400 000 грн.

З поточного рахунку, якщо сума переказу (переказів), що надійшов (надійшли) в один операційний (робочий) день, перевищує в еквіваленті 400 000 грн

Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами міжнародної платіжної системи RIA.

Фінансові претензії клієнтів (резидентів або нерезидентів) розглядає та відповідає на них безпосередньо прямий учасник/непрямий учасник міжнародної платіжної системи RIA.

Для вирішення спору клієнт подає заяву-претензію прямому учаснику/непрямому учаснику, який на підставі цієї претензії проводить відповідне розслідування.

У разі необхідності, клієнт надає прямому учаснику/непрямому учаснику необхідні докази, що підтверджують претензію. У разі необхідності прямий учасник/непрямий учасник звертається до міжнародної платіжної системи RIA для вирішення претензії клієнта.

Виникнення спорів між учасниками та/або користувачами не має впливати на виконання належним чином ініційованих операцій переказу коштів. Строк вирішення спорів визначається прямим учасником/непрямим учасником, відповідно до затверджених внутрішніх документів прямого учасника/непрямого учасника.

Прямий учасник/непрямий учасник, що одержали претензію, зобов’язані задовольнити обґрунтовані вимоги заявника.

Номер клієнтської підтримки RIA в Україні: +380 44 331-24-20

велсенд

Грошові перекази по системі
Welsend

Міжнародна система грошових переказів Велсенд/Welsend (далі – Система Welsend) була створена АБ   «УКРГАЗБАНК» разом із  ТОВ  «Фінансове Сервіс Бюро» у 2013 році.

Платіжна організація Системи Welsend: АБ «УКРГАЗБАНК»

Юридична адреса: Україна, 03087, м. Київ, вул. Єреванська, 1

Поштова адреса: Україна, 01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 16-22

Система Welsend – це міжнародна система грошових переказів, яка дозволяє швидко, надійно та вигідно здійснити перекази, як по території України, так і за її межами.

За допомогою Системи Welsend можна, як надіслати, так і отримати переказ. Система Welsend представлена на території України та за її межами. З учасниками/партнерами Системи Welsend можна ознайомитися на сайті Welsend http://welsend.com.ua/partners/, вкладка «Банки-Партнери», з переліком пунктів обслуговування – на сайті Welsend http://welsend.com.ua/branches/, вкладка «Найближче-Відділення».

Здійснити перекази в Системі Welsend можливо в чотирьох валютах: гривня, долар США, Євро та російський рубль.

Комісію за переказ коштів по Системі Welsend сплачує відправник переказу. Комісія за відправлення переказу залежить від суми та напрямку переказу. З комісією можна ознайомитися на сайті Welsend http://welsend.com.ua/tariffs/, вкладка «Тарифи» та на сайті АТ «БАНК СІЧ»

Зменшити розмір комісії за відправку переказу у гривні можливо за допомогою  «Карти Клієнта», яку  отримує клієнт при накопиченні відповідної суми відправлених переказів або при відправлені переказу на значну суму.

Також, Система Welsend дозволяє здійснювати переказ коштів на платіжну картку українського банка емітента. Для здійснення такого переказу, клієнту необхідно звернутись в будь-який пункт обслуговування клієнтів Системи Welsend. Грошові кошти будуть доступні одержувачу відразу ж після їх зарахування.

Надісланий переказ в Системі Welsend доступний до виплати протягом 30 календарних днів з дати відправлення переказу.

У разі виникнення питань щодо роботи Системи Welsend, телефонуйте на номер клієнтської підтримки Системи Welsend: тел. +38 044 494-46-50 міжнародний зв’язок та тел. 0800-309-000 по Україні та на номер клієнтської підтримки учасника  Системи Welsend +38 044 207 14 70,  bank@sichbank.com.

Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами Системи Welsend.

Фінансові претензії клієнтів (резидентів або нерезидентів) розглядає та відповідає на них безпосередньо прямий учасник (далі – Агент)/непрямий учасник (далі – Суб-агент) Cистеми «Welsend».

Для вирішення спору клієнт подає заяву-претензію Агенту/Суб-агенту, який на підставі цієї претензії проводить відповідне розслідування.

У разі необхідності, клієнт надає Агенту/Суб-агенту необхідні докази, що підтверджують претензію. У разі необхідності Агент/Суб-агент звертається до АБ «УКРГАЗБАНК», який є платіжною організацією Cистеми «Welsend» для вирішення претензії клієнта.

Виникнення спорів між учасниками та/або користувачами не має впливати на виконання належним чином ініційованих операцій переказу коштів. Строк вирішення спорів визначається Агентом/Суб-агентом, відповідно до затверджених внутрішніх документів Агента/Суб-агента.

Агенти/Суб-агенти, що одержали претензію, зобов’язані задовольнити обгрунтовані вимоги заявника.

Фінансові претензії клієнтів (користувачів платіжних систем) розглядає та відповідає на них безпосередньо Прямий учасник/Непрямий учасник (за тими клієнтами платіжних систем, яких він обслуговував).

Клієнт подає заяву-претензію Прямому учаснику/Непрямому учаснику. Учасник на підставі цієї претензії проводить відповідне розслідування.

У разі необхідності клієнт надає Прямому учаснику/Непрямому учаснику необхідні документи, що підтверджують претензію. У разі необхідності АТ КБ «ПРИВАТБАНК» звертається до платіжної організації системи переказів для вирішення претензії клієнта.

Виникнення спорів між Учасниками та/або користувачами не має впливати на виконання належним чином ініційованих операцій переказу коштів. Строк вирішення спорів – від 1 до 120 робочих банківських днів.

Як відправити грошовий переказ по Системі «Welsend»?

Ви можете відправити переказ в будь – якому пункті обслуговування клієнтів Cистеми Welsend.

Комісію за відправку переказу   сплачує тільки відправник (за виплату переказу комісія не сплачується).

Відразу після отримання контрольного номеру, переказ буде доступний для виплати одержувачу.

Для відправки грошового переказу необхідно:

 • Звернутися в найближчий пункт Системи Welsend;
 • Надати операціоністу паспорт або документ, що його замінює;
 • Повідомити операціоністу суму, валюту, країну одержання переказу, ПІБ одержувача та спосіб одержання переказу;
 • Повідомити операціоністу номер платіжної карти одержувача (якщо переказ має бути зарахований на платіжну карту);
 • Повідомити про наявність Карти Клієнта* (якщо така у Вас є);
 • Підписати заяву на відправлення переказу, що оформлена операціоністом та внести грошові кошти в касу;
 • Повідомити одержувачу контрольний номер переказу, який Вам повідомить операціоніст і який прописаний в заяві на відправлення переказу;
 • Переказ готовий для виплати відразу (в режимі on-line) після відправлення.

Після відправлення переказу, тільки відправник такого переказу може внести зміни в  ПІБ одержувача переказу, повідомивши контрольний номер переказу або надавши заяву  на відправлення переказу з зазначеним контрольним номером переказу та надавши документ, що посвідчує особу відправника. Зміни в переказ можна внести якщо переказ не виплачений одержувачу.

Анулювання/повернення переказу.

Анулювання/повернення переказу проводиться лише пунктом обслуговування клієнтів в якому було здійснено відправлення даного переказу.

Анулювання/повернення переказу проводиться тільки у тому випадку, якщо переказ ще не виплачений одержувачу.

Анулювання/повернення переказу можливо здійснити тільки відправнику переказу, повідомивши контрольний номер переказу або надавши заяву  на відправлення переказу з зазначеним контрольним номером переказу та надавши документ, що посвідчує особу відправника.

 1. При анулюванні переказу в день відправлення такого переказу, раніше сплачена відправником комісія за відправлення переказу повертається відправнику в повному розмірі;
 2. При поверненні переказу в будь-який інший день, після дня його відправлення, раніше сплачена відправником комісія за відправлення переказу не повертається (за виключенням випадків, коли повернення відправнику комісії було погоджено з Системою «Welsend»;
 3. При поверненні переказу, який не  був  отриманий протягом 30 днів після його відправлення, комісія  за переказ не повертається відправнику**.

 

Що таке контрольний номер переказу?

Кожному переказу присвоюється унікальний 10-ти значний контрольний номер переказу, отримання якого говорить про те, що даний переказ вже можна отримати.

Відправник переказу повинен повідомити одержувачу контрольний номер переказу.

Контрольний номер переказу є одним з обов’язкових реквізитів при виплаті переказу.

Ліміти на відправлення грошових переказів в іноземній валюті через Систему «Welsend»  за межі України

Відправка переказу за межі України  Без підтверджуючих документів з поточного рахунку в іноземній валюті або без його відкриття (за бажанням клієнта) – на суму, що в еквіваленті не перевищує 399 999,99 грн. в один операційний (робочий) день.
З поточного рахунку в іноземній валюті – на суму, що в еквіваленті дорівнює або перевищує 400 000 грн. в один операційний (робочий)день.

* Карту клієнта можливо використати у разі, якщо перекази здійснюються по території України в національній валюті-гривні.
**Відповідно до Закону «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні»

 

Як отримати грошовий переказ по Системі «Welsend»?

Ви можете отримати переказ в будь-якому пункті обслуговування клієнтів Системи Welsend.

Для отримання грошового переказу необхідно:

 • Звернутися в найближчий пункт Системи Welsend;
 • Надати операціоністу паспорт або документ що його замінює та  повідомити  контрольний номер переказу;
 • Повідомити операціоністу суму і валюту переказу, ПІБ відправника;
 • Підписати заяву на отримання переказу, що оформлена операціоністом;
 • Отримати суму переказу в касі.

 Що таке контрольний номер переказу?

Кожному переказу присвоюється унікальний контрольний номер переказу (10-ти значний – у разі якщо переказ був відправлений через агента Системи Welsend), наявність якого говорить про те, що даний переказ вже можна отримати.

Відправник переказу повинен повідомити одержувачу контрольний номер переказу.

Контрольний номер переказу є одним з обов’язкових реквізитів при виплаті переказу.

Ліміти на отримання грошових переказів в іноземній валюті через Систему «Welsend», що надійшли із-за кордону

Виплата переказів, що надійшли із-за кордону  Без відкриття рахунку в один операційний (робочий) день, якщо сума переказу (переказів) не перевищує в еквіваленті 399 999,99 грн.
З поточного рахунку, якщо сума переказу (переказів), що надійшов (надійшли) в один операційний (робочий) день, дорівнює або перевищує в еквіваленті 400 000 грн.