Оперативна підтримка власників платіжних карт:

  • 044 207 14 66 (в робочі дні з 9:00 до 17:45);
  • 044 494 25 91 (цілодобово)

Вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора

БАНК СІЧ пропонує Вам пластикові картки міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide – від недорогих і демократичних до преміальних і престижних.

Миттєві
платежі

Переказ з карти на карту

MasterCard Debit – найдоступніші міжнародні платіжні картки, які зроблять зручною життя будь-якого сучасної людини. Цей вид карт дозволяє оплачувати покупки в мільйонах торгових і сервісних точок, а також отримувати готівкові кошти у відділеннях банків і банкоматах по всьому світу. Обов’язкова авторизація (перевірка) електронних карт при проведенні розрахунків забезпечує додаткову гарантію збереження коштів. Це оптимальний варіант для приватних осіб – тих, хто вирішив відкрити платіжні картки своїм близьким: оформити карту можна навіть на дитину!

MasterCard Standard – найбільш універсальні карти в світі, оптимальне співвідношення вартості і спектру послуг, що додаються. Ці картки поєднують зручність і високу надійність, однаково добре підходять для будь-яких видів покупок і зняття готівки. Незамінні для людей, які багато часу віддають роботі і часто подорожують. Мільйони банкоматів і торгових точок по всьому світу приймають до обслуговування карти MasterCard Standard. Крім того, за допомогою MasterCard Standard можна, не виходячи з дому, забронювати номер в готелі, зробити покупку в інтернет-магазині або взяти напрокат автомобіль.

MasterCard Gold і MasterCard Platinum – це престижні картки, які підкреслять високий соціальний статус свого власника і будуть гарантією особливої уваги при обслуговуванні. З такими картами держателю буде більш ніж комфортно в кращих світових готелях, клубах, бутиках, казино і ресторанах. На додаток до переваг класичних карт МasterCard Standard власники карток категорії MasterCard Gold і MasterCard Platinum регулярно користуються ексклюзивними привілеями – пільгами і значними знижками при оплаті товарів або послуг по всьому світу.

Картки з чіпом – MasterCard Gold і MasterCard Platinum – дозволяють підвищити безпеку платежів і знизити рівень шахрайства з платіжними картами.

Переваги та можливості чип-карти:

  • За допомогою чип-карти проводити операції зручно – для підтвердження угоди покупцеві досить ввести PIN-код. Обслуговуючий персонал в торгових точках звільняється від необхідності вимагати у покупця підпис.
  • Чіп-карта безпечна – дані картки не можуть бути скопійовані шахраями, тому що інформація, що міститься на мікропроцесорі, надійно захищена спеціальним криптографічним шифруванням.
  • Мікропроцесорні (чіпові) картки стандарту EMV приймаються по всьому світу, тому знадобляться тим клієнтам, які часто виїжджають за кордон.
  • Картка з чипом менш вразлива, на її працездатність не впливають електромагнітні поля, які в повсякденному житті можуть пошкодити карту з магнітною смугою. Термін дії платіжної картки з чіпом – 2 роки, в той час як карта з магнітною смугою дійсна 1 рік.

Питання спеціалісту, заявки по платіжним карткам

Додаткові можливості платіжних карток БАНКУ СІЧ:

clock (2)термінове оформлення платіжної картки протягом 1 дня

commandоформлення додаткових карт для членів сім’ї та довірених осіб

percentage1щомісячне нарахування відсотків на залишок коштів на Вашому рахунку

hand-and-moneyпоповнення свого рахунку самостійно, а також через довірених осіб

smartphoneпослуга M-Banking, яка дозволяє оперативно отримувати інформацію про проведені транзакції на мобільний телефон

Тарифи

Тариф «Стандартний»

Зручний платіжний інструмент для проведення розрахунків.

Тариф «Прибутковий»

Накопичення заощаджень з можливістю доступу до них в будь-який момент.

Нарахування річного відсотка за залишками коштів на картковому рахунку.

Тариф «Вкладникам»

Для отримання процентних доходів від розміщення депозиту в банку.

Безкоштовне оформлення картки протягом 1-го дня.

Тариф «СОЦІАЛЬНИЙ»

Пільговий тариф, який використовується для отримання пенсійних виплат і соціальної допомоги фізичними особами

Об’єднана мережа банкоматів УкрКарт ukrcart

Банки-учасники мережі банкоматів

ПАТ “АЛЬПАРІ БАНК”

ПАТ “БАНК АЛЬЯНС”

ПАТ “КБ “ГЛОБУС”

ПАТ “Комінвестбанк”

ПАТ “ОКСІ БАНК”

ПАТ “ПОЛІКОМБАНК”

ПАТ “Полтава-Банк”

ПАТ “РВС БАНК”

ПАТ “Траст-Капітал”

Для пошуку банкоматів та/або терміналів мережі “УкрКарт”, будь ласка, використовуйте наступні посилання на офіційний сайт:

БАНКОМАТИ ТА ТЕРМІНАЛИ “УКРКАРТ”- МАПА