4.png

карта Gold Mastercard

Пакет послуг «Стартовий»: Класична карта преміум-класу, яка підкреслює статус її власника і створена для тих, хто бажає отримати більше від своєї платіжної карти.

3.png

карта World Mastercard

Пакет послуг «Універсальний»: Карта для тих, хто любить відкривати світ у всіх його найяскравіших проявах. Подорожуйте, відпочивайте, отримуйте нові враження – дізнавайтеся світ з World Mastercard.

2.png

карта Platinum Mastercard

Пакет послуг «Платиновий»: Преміальна карта, створена для тих, хто звик отримувати обслуговування екстра-класу. Спеціальні пропозиції за кордоном і в Україні, підвищений рівень банківського обслуговування, додаткові привілеї, такі як доступ до зали очікування Mastercard Lounge в терміналі «D» аеропорту «Бориспіль» і т.п. – все це для власників карток Platinum Mastercard.

1.png

карта World Elite Mastercard

Пакет послуг «Еліт»: Карта, яка забезпечує елітний сервіс та унікальні привілеї в будь-який час і в будь-якій точці світу для найбільш вимогливих клієнтів. Власники картки World Elite Masterсard отримують виключне обслуговування: високий рівень турботи, безпеки та конфіденційності, фінансові та нефінансові послуги тощо.