Дія програм лояльності не поширюються на умови вклада “КОЗАЦЬКИЙ”, “КОЗАЦЬКА ЗИМА” а також на вклади в іноземній валюті

1. Для постійних Клієнтів БАНКУ СІЧ, які побажали переоформити свій вклад у гривні (крім випадків дострокового розірвання вкладу), процентна ставка збільшується:

  • +0,5% до діючої ставки у гривні

2. При оформленні Клієнтом БАНКУ СІЧ нового вкладу у гривні за наявності у цього Клієнта діючого вкладу в БАНКУ СІЧ в сумі 100 тис. грн і більше:

  • +0,5% до діючої ставки у гривні

3. Для вкладників БАНКУ СІЧ – Пенсіонерів (обов’язкова наявність пенсійного посвідчення) при оформленні вкладів у гривні процентна ставка збільшується:

  • +0,5% до діючої ставки у гривні

4. При виплаті відсотків в кінці строку вкладу “СТАБІЛЬНИЙ” у гривні (крім вкладів на термін 30 днів), процентна ставка збільшується

  • +0,5% до діючої ставки у гривні

5. Програма лояльності “ЄДИНА РОДИНА”: при оформленні Клієнтом нового вкладу в гривні при наявності в БАНКУ СІЧ вкладу хоча б одного з членів сім’ї цього Клієнта (чоловік / дружина, батько / мати, син / дочка, рідні брат / сестра) в сумі 100 тис. грн і більше:

  • +0,5% до діючої ставки у гривні

6. При оформленні Клієнтом нового вкладу в сумі 500 тис. грн і більше:

  • +0,5% до діючої ставки у гривні

7. При оформленні / переоформленні Клієнтом вкладу в гривні на термін 90 днів і більше:

  • + 0,5% до діючої ставки за вкладом “ВІЛЬНИЙ” (поточний депозит) в гривні з 24.06.15 р. (при наявності вкладу “ВІЛЬНИЙ” у цього Клієнта або при бажанні відкрити такий внесок додатково до внеску строком 90 днів і більше).

УВАГА! До кожного конкретного внеску можуть бути застосовані умови тільки однієї з програм лояльності (додаткове збільшення відсоткової ставки не підсумовується).