Довіра клієнтів банку визначається його показниками!

Так, активи АТ «БАНК СІЧ» в листопаді вже склали понад 4 млрд. грн. В цьому році ми – Банк № 1 в Україні за темпом приросту активів порівняно з минулим роком.

За період діяльності з 2011 року ми маємо значні здобутки і хочемо поділитись наступним.

Обсяг коштів клієнтів банку складає понад 2,5 млрд. грн. Приємно, що нам довіряють українці. Ми це цінуємо і розвиваємось задля вас, наші клієнти! Ви можете бути впевнені у ваших заощадженнях на банківському рахунку!

Кредитний портфель банку складає 1,5 млрд. грн. Важливо, що у цьому портфелі забезпеченням більш ніж на 1 млрд. грн. є депозити, що є гарним показником забезпеченості та ліквідності застав за наданими банком кредитами. Ми надаємо кредити як фізичним особам, так і юридичним. Наш банк завжди піклується про потреби клієнтів і підтримує розвиток бізнесу, що є вкрай необхідним для розвитку економіки країни.

Портфель облігацій внутрішньої державної позики АТ «БАНК СІЧ»  перевищив 2 млрд. грн. АТ «БАНК СІЧ» увійшов у Топ-10 банків з українським капіталом за показником об’єму портфеля ОВДП!

Щороку банк стає ближчим до клієнта, ми впроваджуємо нові технології, відкриваємо все більше нових відділень: Київ, Одеса, Харків, Львів та інші міста, – мережа складається з понад 60-ти банківських відділень.

Дякуємо, що обрали нас!