Партнерство АТ «БАНК СІЧ» та Благодійного фонду «Шанс-2020» в рамках програми боротьби з пандемією

Роблячи свій внесок в підтримку медичних установ України, що ведуть боротьбу з COVID-19, АТ «БАНК СІЧ» виділяє кошти, а також створює умови для збору допомоги від фізичних та юридичних осіб з метою придбання засобів захисту для наших медиків.

«Стан охорони здоров’я України в цілому вимагає радикальних реформ на державному рівні, але це – справа держави, і часу на це піде досить багато. Ми сприяємо подоланню пандемії вже сьогодні, допомагаючи державним і муніципальним медичним установам захистити лікарів. Адже саме вони найбільше ризикують своїм життям», – зазначила заступник Голови Правління АТ «БАНК СІЧ» Наталія Калугер.

Ми закликаємо всіх небайдужих до участі в благодійних проектах шляхом безготівкового перерахування грошових коштів або роблячи внесок через каси АТ «БАНК СІЧ». Будь-які платежі на рахунки Благодійного фонду “Шанс-2020”, відкриті в АТ «БАНК СІЧ», здійснюються без комісії.

В даний час оголошено збір фінансової допомоги для закупівлі засобів безпеки для медичного персоналу, а саме: медичні маски; респіратори типу FFP2 і FFP3, які здатні захистити органи дихання медиків при прямому контакті з хворими на коронавірус; біокостюми; медичні рукавички; бахіли і окуляри.

Фонд планує передати ці кошти 7 медичним установам:

  • Київська міська поліклініка №4
  • Київська міська дитяча поліклініка №5
  • Київська міська дитяча поліклініка №6
  • Київська міська дитяча поліклініка №2
  • Київська міська дитяча інфекційна поліклініка
  • КНП «Кіцманська центральна районна лікарня»
  • Кіцманський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги

Фінансові звіти будуть розміщені на сайті “Благодійний фонд” Шанс-2020 “.