ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНУ ТИПУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ТА НАЙМЕНУВАННЯ БАНКУ

Шановні Клієнти та Партнери!

На виконання вимог до законодавства України, за Рішенням річних Загальних зборів акціонерів ПАТ «БАНК СІЧ» (Протокол № 13 від 26.04.2018):

– тип акціонерного товариства Банку змінено з публічного акціонерного товариства на приватне акціонерне товариство;

– найменування ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК СІЧ» змінено на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК СІЧ».

15.06.2018 року здійснено державну реєстрацію нової редакції Статуту Банку, внесено зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Починаючи з 15.06.2018 року офіційне найменування Банку української мовою, згідно із Статутом:

 

повне найменування

скорочене найменування

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК СІЧ»

АТ «БАНК СІЧ»

Решта реквізитів Банку (місцезнаходження, ідентифікаційний код, номери рахунків, ідентифікатори банку в міжнародних та національних системах, тощо) залишаються без змін.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК СІЧ» (АТ «БАНК СІЧ») є правонаступником всіх прав та зобов’язань ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК СІЧ» (ПАТ «БАНК СІЧ»).

Звертаємо увагу, що всі укладені правочини, в тому числі договори/угоди, від імені ПАТ «БАНК СІЧ», залишаються дійсними та чинними, і зміна найменування Банку на АТ «БАНК СІЧ» не припиняє та не змінює права та обов’язки сторін за укладеними правочинами.

Зміна найменування Банку на АТ «БАНК СІЧ» не потребує обов’язкового внесення змін до укладених договорів/угод від імені ПАТ «БАНК СІЧ».