Правила безпеки при користуванні платіжними картками

Шановні Клієнти!

Останнім часом у сфері банківських послуг почастішали повідомлення про прояви шахрайства при операціях з платіжними картами. У зв’язку з цим закликаємо Вас до обережності і нагадуємо правила безпеки при користуванні платіжними картками:

Ніколи не залишайте Вашу банківську картку без нагляду.

Нікому не повідомляйте ПІН-код картки, ніколи не зберігайте ПІН-код разом з картою і не вказуйте ПІН-код на картці.

Ні в якому разі не повідомляйте персональні дані (ПІН-код CVV-код, термін дії картки) іншим особам, навіть якщо вони представляються працівниками Банку. Пам’ятайте, що фахівець Банку ніколи не стане вимагати назвати Ваш ПІН-код CVV-код або термін дії платіжної картки. Для ідентифікації Клієнта Банк зазвичай використовує слово-пароль.

Не повідомляйте коди, які приходять на Ваш мобільний номер, не набирайте на Вашому телефоні не відомі Вам комбінації цифр.

При здійсненні розрахунків через Інтернет, використовувати тільки ліцензійне програмне забезпечення, а також перевіряйте Інтернет-адресу сайту платіжної системи – вона повинна починатися з символів: «https://», що свідчить про безпечне і зашифроване Інтернет-з’єднання.

При будь-яких сумнівах в роботі Вашої картки, просимо Вас негайно повідомляти про це в контакт-центр процесингового центру «УкрКарт» за телефоном (044) 494-25-91 або в Департамент платіжних систем за телефоном: (044) 392-27-33. Чим швидше Ви це зробите, тим менше шансів залишите картковим шахраям!