Інформаційне оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з оцінки ефективності та якості роботи підрозділу внутрішнього аудиту АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК СІЧ»

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК СІЧ» оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з оцінки ефективності та якості роботи підрозділу внутрішнього аудиту АТ «БАНК СІЧ».

У конкурсі можуть брати участь аудиторські фірми, які відповідають вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», а також умовам тендерної документації (яка знаходиться за посиланням: /uploads/2021/01/Dod-1_Tenderna-dokumentacziya_.docx)

Інформація про банк Повна назва: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК СІЧ»

Поштова адреса: 02000, Київ, вул. Володимирська, 63.

Веб-сайт: /

Дата та час початку і кінцевий строк подання конкурсних пропозицій разом з підтверджуючими документами Дата та час початку подання конкурсних пропозицій разом з підтверджуючими документами: 10:00 год. 22.01.2021 року.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій разом з підтверджуючими документами: до 17:00 год. 10.02.2021 року.

 

Документи, що надійшли після зазначеного строку подання конкурсних пропозицій або подані не у повному обсязі чи з порушенням умов конкурсної документації прийматись не будуть.

Порядок отримання конкурсної документації В електронному вигляді: h/uploads/2021/01/Dod_do-Tendern.dokumentacz_Anketa.docx
Назва предмета конкурсу Надання послуг з оцінки ефективності та якості роботи підрозділу внутрішнього аудиту АТ «БАНК СІЧ»
Обсяг надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Відповідно до завдання тендерної документації щодо послуг  з оцінки ефективності та якості роботи підрозділу внутрішнього аудиту АТ «БАНК СІЧ»
Порядок подання учасниками конкурсних пропозицій разом з підтверджуючими документами Конкурсна пропозиція разом з підтверджуючими документами подається учасниками в електронному вигляді на електронну адресу bank@sichbank.com, з обов’язковим зазначенням в темі листа: «КП на тендер 2021 аудит  від ____________ (найменування компанії)» та на паперових носіях: в робочі дні  з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:45 за адресою: м. Київ Володимирська, 63 або надсилається поштою з відміткою «На конкурс з відбору аудиторів» за адресою: 02000, м. Київ вул. Володимирська, 63.
Відомості про контактну особу, телефон Аксьонова Олена – т.в.о.начальника Служби внутрішнього аудиту АТ «БАНК СІЧ»,

електронна адреса: о.aksenova@sichbank.com

Телефон: тел. (044) 450 17-40, (050) 351-75-00