Кредитування реального сектора економіки є пріоритетним напрямом діяльності АТ “БАНК СІЧ”.

Банк запрошує до співпраці українські підприємства із стабільним бізнесом, які потребують залучення кредитних засобів на поточні потреби або на фінансування довгострокових проектів в національній та іноземній валютах.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного Клієнта, гнучкі тарифи і процентні ставки, оперативність ухвалення рішення про видачу кредиту, швидке і грамотне оформлення документів, пропонуємо найбільш ефективні і зручні кредитові продукти залежно від потреб і можливостей позичальника.

Банк працює з широким спектром заставного майна (нерухомість, земельні ділянки, транспорт, устаткування, товари в обороті, майнові права на грошові кошти і так далі), надає можливість дострокового погашення заборгованості по кредиту без сплати комісій і штрафів.

Пропонуємо наступні види кредитних продуктів:

  • Кредитування на поповнення обігових коштів в національній і іноземній валютах строком до 2-х років:
    • разовий кредит;
    • кредит у вигляді поновлюваної або непоновлюваної кредитної лінії.
  • Довгострокові інвестиційні кредити на придбання (модернізацію) основних засобів в національній та іноземній валютах, у тому числі іпотечні кредити, кредити на придбання (модернізацію) устаткування, на купівлю автотранспорту і т. д.
  • Банківські гарантії – тендерні, гарантії виконання зобов’язань і гарантії платежу, гарантії повернення авансових платежів і т. д.
  • Для надійних позичальників – Клієнтів АТ “БАНК СІЧ” існує особливий вигляд кредитування у вигляді овердрафту поточного рахунку.

Детальнішу інформацію про кредитні продукти і необхідних для оформлення кредиту документів Ви можете отримати по телефону:

0 800 501 000, або звернувшись безпосередньо в Банк.