БАНК СІЧ пропонує Клієнтам послуги випуску й обслуговування платіжних карт міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide:

Maestro – найдоступніші міжнародні платіжні картки, які зроблять зручним життя будь-якої сучасного людини.

Цей вид карт дозволяє оплачувати покупки в мільйонах торгових і сервісних точок, а також отримувати готівкові кошти у відділеннях банків і банкоматах по всьому світу. Обов’язкова авторизація (перевірка) електронних карток при проведенні розрахунків забезпечує додаткову гарантію збереження коштів.
Це оптимальний варіант для приватних осіб – тих, хто вирішив відкрити платіжні картки своїм близьким: оформити карту можна навіть на дитину!

Для вкладників Банку картка Maestro оформлюється безкоштовно* !

* Мається на увазі придбання за 0,01 грн.

MasterCard Standard – найбільш універсальні карти в світі, оптимальне співвідношення вартості і спектру послуг, що додаються.

Ці картки поєднують зручність і високу надійність, однаково добре підходять для будь-яких видів покупок і зняття готівки.

Незамінні для людей, які багато часу віддають роботі і часто подорожують. Мільйони банкоматів і торгових точок по всьому світу беруть до обслуговування карти MasterCard Standard. Крім того, за допомогою MasterCard Standard можна, не виходячи з дому, забронювати номер в готелі, зробити покупку в інтернет-магазині або взяти напрокат автомобіль.
MasterCard Gold і MasterCard Platinum – це престижні картки, які підкреслюють високий соціальний статус свого власника і є гарантією особливої ​​уваги при обслуговуванні.

З такими картами держателю буде більш ніж комфортно в кращих світових готелях, клубах, бутіках, казино і ресторанах.

На додаток до переваг класичних карт МasterCard Standard власники карток категорії MasterCard Gold регулярно користуються ексклюзивними привілеями – пільгами і значними знижками при оплаті товарів або послуг по всьому світу.