Карти з чіпом – MasterCard Gold та MasterCard Platinum – дозволяють підвищити безпеку платежів та знизити рівень шахрайства з платіжними картами.

Деякі особливості використання карт з чіпом:

  • За допомогою картки з чіпом операції здійснюються швидко і зручно. Ідентифікація держателя картки з мікропроцесорним чіпом проводиться шляхом введення PIN-коду, що дозволяє обслуговуючому персоналу проводити операції в торговельних точках без необхідності вимагати у покупця підпис. Оплата в магазині карткою з чіпом або отримання готівки в банкоматі вимагатиме не більше декількох секунд Вашого часу.
  • Картки з чіпом значно безпечніші карт із магнітною смугою, їх неможливо підробити. Платіжна карта з чіпом має вищий ступінь захисту, адже чіп дозволяє надійно захистити інформацію щодо Вашого поточного (розрахункового) рахунку.
  • Чіп-карта візуально відрізняється тільки наявністю чіпа та виглядає, як звичайна платіжна карта. Вона містить також магнітну смугу, користуватися нею так само легко, як карткою з магнітною смугою.

Переваги та можливості чіп-карти:

  • За допомогою чіп-карти проводити операції зручно – для підтвердження угоди покупцю достатньо ввести PIN-код. Обслуговуючий персонал в торгових точках звільняється від необхідності вимагати у покупця підпис.

  • Чіп-карта безпечна – дані картки не можуть бути скопійовані шахраями, тому що інформація, що міститься на мікропроцесорі, надійно захищена спеціальним криптографічним шифруванням.

  • Мікропроцесорні (чіпові) картки стандарту EMV приймаються по всьому світу, тому знадобляться тим клієнтам, які часто виїжджають за кордон.

  • Картка з чіпом менш вразлива, на її працездатність не впливають електромагнітні поля, які у повсякденному житті можуть пошкодити картку з магнітною смугою.