Купуйте долар США за 36,94 грн під депозит на строк 3 місяці

Відтепер клієнти Банку Січ можуть купити долар за вигідним курсом – 36,9343 гривень, за умови подальшого їх розміщення на строковому вкладі. Мінімальна сума купівлі становить 100 доларів США. Отримані кошти у доларах США можна використовувати виключно для розміщення депозиту: відкриття нового вкладу терміном від 3-х календарних місяців або на поповнення вкладу що діє (якщо таке поповнення передбачено умовами за оформленим вкладом), якщо до завершення строку депозиту лишилось понад 3 місяці. Більше інформації по депозитних програмах від Банку Січ розміщено за даним посиланням: /chastnyim-litsam/vkladyi-i-sberezheniya

Нагадаємо, з 21 липня Національний банк України надав можливість банкам продавати населенню безготівкову валюту за умови її подальшого розміщення на депозит на строк від 3-х календарних місяців без права дострокового розірвання у межах щомісячного ліміту 50 тис. грн (в еквіваленті). 

Додаткову інформацію щодо купівлі валюти за умови подальшого її розміщення на депозит можна отримати у контакт-центрі Банку Січ за телефоном: 0 800 501 000 або безпоседердньо у менеджера у відділенні Банку.

Разом до перемоги!