Кредитування реального сектора економіки є пріоритетним напрямом діяльності АТ “БАНК СІЧ”.

Банк запрошує до співпраці підприємців із стабільним бізнесом, які потребують залучення кредитних засобів на поточні потреби або на фінансування довгострокових проектів.

Пропонуємо наступні види кредитних продуктів:

  • Кредитування на поповнення обігових коштів строком до 2-х років.
  • Довгострокові інвестиційні кредити на придбання (модернізацію) основних засобів, в т.ч. іпотечні кредити, кредити на покупку автотранспорту і інше.
  • Банківські гарантії – тендерні, гарантії виконання зобов’язань і гарантії платежу та інші.
  • Для надійних позичальників – Клієнтів АТ “БАНК СІЧ” існує особливий вид кредитування у вигляді овердрафту поточного рахунку.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного Клієнта, гнучкі тарифи і процентні ставки, оперативність ухвалення рішення про видачу кредиту, швидке і грамотне оформлення документів, пропонуємо найбільш ефективні і зручні кредитні продукти залежно від потреб і можливостей позичальника.

Банк працює з широким спектром заставного майна (нерухомість, земельні ділянки, транспорт, устаткування, товари в звороті, майнові права на грошові кошти і ін.), надає можливість дострокового погашення заборгованості по кредиту без сплати шрафів і комісій.

Детальнішу інформацію про кредитні продукти і необхідних для оформлення кредиту документів Ви можете отримати по телефону:

0 800 501 000, або звернувшись безпосередньо в Банк.