АТ «БАНК СІЧ» ПРОПОНУЄ БРОКЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ-ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ:

АТ «БАНК СІЧ» має багатолітній досвід роботи на фондовому ринку України. Пропонуємо широкий спектр послуг на фондовому ринку, які максимально відповідають потребам клієнтів, а саме:

  • купівля-продаж акцій українських емітентів на основі договорів про брокерське обслуговування або договорів доручення;
  • купівля-продаж корпоративних облігацій на вторинному ринку, фінансові операції з використанням облігацій, зокрема висновок операцій прямого і   зворотного РЕПО;
  • купівля-продаж ОВДП (облігацій внутрішньої державної позики) на первинному та вторинному ринку, надання інформаційно-консультаційних послуг з операцій з ОВДП;
  • проведення інших операцій з цінними паперами за дорученням клієнтів.

АТ «БАНК СІЧ» є професійним учасником фондового ринку. Здійснює свою роботу на підставі отриманих Ліцензій Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з торгівлі цінними паперами – дилерська діяльність та брокерська діяльність, Рішення НКЦПФР №789 від 21.07.2016р., строк дії ліцензії необмежений.

За рейтингами 2017 року Фондової біржі Перспектива (основна біржа з торгівлі ОВДП) АТ «БАНК СІЧ» займає серед 57 активних учасників торгів:

  • 16 місце за обсягом виконаних договорів з ОВДП;
  • 13 місце за кількістю виконаних договорів з ОВДП.

НАШІ КОНТАКТИ:

Управління операцій з цінними паперами та акціонерним капіталом

Тел.: +38 044 207-14-81

E-mail: Y.kurshel@sichbank.com або N.lozynska@sichbank.com

Адреса для листування: Україна, 01033, Київ, вул. Володимирська, 63.