Оголошення про результати конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності з метою отримання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності АТ «БАНК СІЧ» за 2020-2021 роки

Оголошення про результати конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності з метою отримання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності АТ «БАНК СІЧ» за 2020-2021 роки.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК СІЧ» оголошує, що переможцем конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності з метою отримання послуг з обов’язкового  аудиту фінансової звітності АБ «БАНК СІЧ» за 2020-2021  роки визначено аудиторську фірму ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА».

Конкурсні пропозиції отримані від чотирьох аудиторських компаній:  ТОВ «КРЕСТОН ДЖІ СІ ДЖІ АУДИТ», ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА», ТОВ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «ІНТЕР-АУДИТ КРОУ» та ТОВ «АДВО-АУДИТ».

Оцінка конкурсних пропозицій проводилася  з врахуванням загального підсумку балів набраними учасниками за наступними основними кваліфікаційними критеріями:

  1. Загальний досвід аудиторської діяльності банківських установ;
  2. Професійний рівень персоналу компанії (укомплектованість сертифікованими аудиторами);
  3. Репутація;
  4. Ціна.

Згідно з поданими конкурсними пропозиціями щодо надання аудиторських послуг, згідно переліку послуг, що замовлялися, найвища кількість балів була отримана пропозицією аудиторської фірми ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА».

Рішенням Наглядової ради АТ «БАНК СІЧ» від 25.09.2020 (протокол №115) ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА» було обрано переможцем конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності з метою отримання послуг з обов’язкового  аудиту фінансової звітності АТ «БАНК СІЧ» за 2020-2021 роки.

30.09.2020