Партнерський проект ПАТ “БАНК СІЧ” та СК “НАДІЙНА”

Шановні Клієнти!

Пропонуємо Вам багаторічного партнера Банку – компанію, яка вже понад 10 років успішно діє на ринку страхування України та за цей час підтвердила свій статус надійності, зручності і оперативності роботи, дотримання інтересів Клієнта перш за все.

СК “НАДІЙНА” надає послуги як обов’язкових, так і добровільних видів страхування та має 10 ліцензій на право здійснення страхової діяльності, виданих Національною комісією фінансових послуг України.

Ми переконалися в тому, що співпраця з СК «НАДІЙНА» – це підтримка в будь-яких, навіть найскладніших ситуаціях, адже компанія не ставить під загрозу благополуччя своїх клієнтів і партнерів заради миттєвого успіху.

Рекомендуємо Вам наш спільний проект!

З 07.11.2016 р. клієнти відділень ПАТ «БАНК СІЧ», розташованих в м. Києві, отримують в подарунок Сертифікат на знижку на наступні види страхування від СК «НАДІЙНА»:

  • Страхування від нещасного випадку – знижка 50 грн
  • Поліс ОСАЦВ – знижка 200 грн
  • Поліс КАСКО – знижка 1000 грн

Для укладення договору про страхування і отримання знижки за сертифікатом Вам потрібно лише зробити дзвінок в страхову компанію за номером: +38 044 428 14 19, – або звернутися безпосередньо за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 45а / 6, оф. 8.

Тут не тільки швидко укладаються договори, але також швидко врегульовуються страхові випадки і виплачується відшкодування.

Ми цінуємо кожного Клієнта! Ласкаво просимо!