РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!

В країні триває 4-й місяць війни – період важких випробувань, змін, адаптацій та трансформацій, зокрема, для бізнесу.

Ці 100 днів показали всьому світу, наскільки сміливим є український народ, відважним – бізнес, що працює в країні та Банки України, які не просто адаптувались до ситуації, а продовжують роботу та забезпечують якісні послуги, продукти  та сервіси для своїх клієнтів. Як і всі патріотичні бізнеси, з початку військових дій в Україні  БАНК СІЧ активно  підтримує нашу армію, а також  проекти які реалізовуються в частині гуманітарної, фінансової, медичної та психологічної допомоги біженцям та всім постраждалим від війни в Україні. Зокрема, надання у користування  корпоративних автомобілів Банку для більш швидкої та ефективної допомоги усім потребуючим (проект в партнерстві з БФ «Українські життя важливі»), надання в користування одного з приміщень власності банку територіальній обороні міста Києва, в тому числі співпраця з Фондом «Центр соціальних проектів майбутнього», з яким ще  з  2014 року співпрацює наш Банк. За благодійними напрямками діяльності надаємо можливість клієнтам фінансово підтримувати ЗСУ, за що ми висловлюємо вдячність  не лише нашим партнерам, а і клієнтам банку. Дана  організація  активно надає допомогу у рамках спеціально створеної програми  «Центр надання допомоги під час війни» військовим частинам, волонтерським центрам, центрам біженців, благодійним фондам, забезпечуючи всім необхідним (товарами першої необхідності, військовою амуніцією, продукти харчування, одяг та ін.) тих, хто цього реально потребує (надано допомоги більш ніж на 4 000 000 млн. гривень, а також  забезпечено щонайменше 100 організацій (військових частин, гуртожитків) в усіх куточках країни гуманітарною допомогою, та медичним обладнанням).

Більш детально про роботу «Центру надання допомоги під час війни»  Ви можете ознайомитись на сайті  www.sichbank.com.ua та за посиланням www.centersocial.org

За період війни клієнтами Банку було сплачено понад 10 млн гривень благодійних внесків на допомогу армії та допомогу волонтерам. Також, понад 200 млн. гривень податків та зборів до бюджету України.

Що стосується безпосередньо профільної діяльності Банку, то незважаючи на складнощі віддаленої комунікації з клієнтами банку, робочі процеси та зустрічі проводяться активно. Ми повернулися до активної роботи всередині команди для запуску проектів та продуктів, які можемо пропонувати і нашим діючим клієнтам, і потенційним. Свої сервіси та послуги Банк забезпечує як очно (в безпечних регіонах), так і віддалено через мережу відділень. Параллельно ми плануємо запуск мобільного додатку для зручності дистанційного обслуговування фізичних осіб. 

Для сімей наших воїнів ЗСУ та Територіальної оборони ми розробили програму лояльності та підтримки в частині:

  • застосування додаткової ставки для вкладів в національній валюті + 0.5%; 
  • Інформаційної безкоштовної послуги «Валютний помічник» для міжнародних операцій наших клієнтів  в тому числі з питань купівлі валюти (для бізнесу) за нормами критичного імпорту, що були введені на період війни.

У відділеннях Банку Вас чекають професійні та клієноорієнтовані працівники. Відділення у безпечних регіонах працюють за спеціально затвердженим графіком, щоб забезпечити потреби клієнтів у всіх послугах Банку, ті що знаходяться  на  тимчасово окупованих територіях працюють віддалено зі своїми клієнтами та забезпечують їх  потреби  фізично знаходячись в інших безпечних регіонах України.  

З початку війни 2022 року Банк утримував і утримує свої позиції на банківському ринку України та сприяє розвитку національної економіки шляхом повного задоволення потреб клієнтів через надання повного спектру високоякісних банківських фінансових послуг, а також сприяє економічному розвитку своїх клієнтів для поліпшення їх добробуту на основі взаємовигідного партнерства. 

Ми – з Вами, Ми – поряд! Ваш БАНК СІЧ.

*Довідково,  про БАНК СІЧ:

АТ «БАНК СІЧ» універсальний банк з українським капіталом (акціонери банку: Баланда Олег Іванович, частка 55,6150%;  Раздорожний Віктор Вікторович, частка 31,0160%)  заснований в 2011 році.

Основні показники діяльності (млн.грн.)
на 01.01.2021
на 01.01.2022
Активи Банку 4 761,6 6 807,8
Зобов’язання всього,  у т.ч. 4 534,8 6 589,4
Кошти клієнтів 2 563,3 3 853,9
юридичних осіб
1 875,9 2 545,5
фізичних осіб
687,4 1 308,4
за 2020 рік за 2021 рік
Фінансовий результат (млн.грн.) 22,0 24,1