З нагоди святкування першого ювілею БАНК СІЧ оголошує про розіграш призу (годинник Apple Watch Series 6) серед своїх фоловерів у Facebook - «Святкуйте 10 років разом з нами!»

Розіграш «Святкуйте 10 років разом з нами!» триватиме в період з 25 травня 2021 року по 31 травня 2021  року (до 23:59 годин включно).

За умовами Розіграшу треба виконати наступні умови:

  1. підписатись на офіційну сторінку БАНК СІЧ в соціальній мережі Facebook (https://m.facebook.com/banksich);
  2. «лайкнути» розміщений  25.05.2021р.  пост про проведення Розіграшу «Святкуйте 10 років разом з нами!»;
  3. зробити «репост» на свою сторінку в соціальній мережі Facebook, а в коментарях посту відмітити людину, з якою ви плануєте у  разі виграшу годинника  Apple Watch Series 6, піти на ранкову пробіжку до парку.

Визначення переможця з числа учасників Розіграшу, які відповідають цим умовам, відбуватиметься 01.06.2021р.

Обрання переможця буде здійснюватися з використанням он – лайн ресурсу The Good Luck Fairy, що випадковим методом обирає аккаунт користувача соціальної мережі Facebook.

Результати визначення переможця  по закінченню проведення Розіграшу будуть вважатися остаточними і впродовж 3-х робочих днів будуть розміщені на сторінці Банку у соціальній мережі Facebook (https://m.facebook.com/banksich) з одночасним направленням переможцю повідомлення про перемогу та необхідності отримання подарунку.

Запрошуємо до участі та щиро бажаємо Перемоги!

Детальніше про умови акції